Hava Durumu

Clear

25°C

istanbul

Clear

Humidity: 82%

Wind: 16 km/h

 • 24 Aug 2019

  Sunny 31°C 22°C

 • 25 Aug 2019

  Scattered Thunderstorms 29°C 22°C

Etkinlik Takvimi

Takvimde etkinlik yok
Pzt Sal Çrş Prş Cu Cts Pz
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Şehir Fırsatı

Lütfen kullanıcı hesabınızla ilişkilendirilmiş e-Posta adresinizi giriniz. Dosyadaki e-Posta adresinize kullanıcı adınız e-Posta ile gönderilecektir.

İSTANBUL'DA YALNIZ DEĞİLSİN...

Bu büyük şehirde artık yanlız olmayacaksın! Çünkü senin İstanbul'daki hayatını önemseyen sana rehber ve dost olmak bir şehir rehberin var artık. Seni anlayan, tanıyan, sana yardımcı olmak isteyen ve İstanbul'da sağlıklı, iyi, güçlü biri olarak var olmanı isteyen Özelleştirimiş bir şehir rehberi istanbulusma.net

ŞEHRİ YAŞAMA HAKKINI KULLAN

Bu şehirde yaşamak için birinin kolundan çekmesini bekleme. Ne yapıyorsan yap; İstanbul gibi bir şehirde var olduğunu hisset ve her gün yaşantını geliştirerek hissederek kendine göster; gez, eğlen, katıl, ye-iç ve çok düşünmeyi bırak! İyi ve mutlu olmak için yaşadığın şehirde aktif olman yeterli.

İNDİRİM BİR KEZ DEĞİL, SÜREKLİ BURADA

istanbulusma.com'da diğer amaç şehri indirimli yaşamak; seçilmiş işletmelerin seçilmiş indirimli ürün ve hizmetlerini burada olacak, Üstelik Üye İndirimli İşletmeleri'mizle indirimler bir kez değil siz üyeleremize sürekli.

TATİL YAPMANINDA YOLLARI VAR

istanbulusma.net'in en büyük hedefi İstanbul'lular olarak hepimizin daha az çalışıp daha çok dinelenip gezip tatil yapabilmesi. Bu amaçla tatil ve gezi imkanlarımızı belirlemek için sitemizde İstanbul Tatil Rehberi bölümünü hazırlıyoruz. İstanbul içi ve yakını en cazip tatil yerleri size indirimli fırsatlarla sunacağız

ARADIĞIN HER ŞEY İSTANBUL'DA VAR

istanbulusma.com da her türlü, işletme, mekan, kültür sanat eğlence merkezleri, kamu ve sivil toplum kuruluşlarını bulabilir sadece İstanbul'lulara özel istanbul içi ilan bölümünde, araba, ev, eşya,, kayıp, iş ilan ve duyuruları verebilirsiniz.

İŞLETMELERE ÖZEL HİZMETLERİMİZİ GÖR

İstanbul'da bir işletmen mi var? O zaman işini tanıtmak ve geliştirmek için doğru yerdesin. Hemen sitemizde İşletmeler İçin bölümünü ziyaret et. İşletme Rehberi ne kayıt ol, Şehir Fırsatı oluştur hatta üsrekli İndirimli Üye İşyeri miz ol.

 1. YALNIZ DEĞİLSİN
 2. ŞEHİRİ DOYASIYA YAŞA
 3. İNDİRİMLİ YAŞA
 4. GEZ - TATİL YAP
 5. ARA-BUL / AL-SAT
 6. İŞLERİNİ ARTTIR