İstanbul Hava Durumu

Tamamen Bulutlu

8°C

istanbul

Tamamen Bulutlu

Nem: 66%

Rüzgar: 28.97 km/h

  • 14 Mart 2016

    Bulutlu 7°C 5°C

  • 15 Mart 2016

    Bulutlu 8°C 4°C

Facebook Sayfamız

Şehir Fırsatı

İstanbul İşletme Rehberi

Sepetiniz boş

İstanbul'un İşletmelerine Özel Hizmetler

İstanbul'un İşletmeleri yeni müşteriyle istanbulusma.com ile Buluşuyor !

İSTANBUL'UN İŞLETMLERİNE ÖZEL HİZMETLER

Biz istanbulusma.com olarak, bir yerel işletmenin internetten ulaşılacağı ve kendisini tanıtacağı alanların: Birincisi arama motorundan web sitesi, ikincisi sosyal medya ise üçüncüsünün mutlaka bulunduğu şehrin şehir rehberi sitesi olması gerektiğini düşünüyoruz.

 

İSTANBUL İŞLETMELERİ REHBERİ 

 

istanbulusma.com'un kuruluş amaçlarından bir diğeri de bu, İstanbul'daki nitelikli ve değerli işletmeleriyle İstanbul'un nitelikli ve müşterisine değer veren işletme arayan sakinlerini bir noktada buluşturabilmek ve bu amaçla işletme sahibi İstanbul'luların ürün veya hizmetlerini kolayca tanıtacakları bir şehir rehberi sitesi yapmak.

 

İstanbul İşletmeler Rehberi bu yüzden klasik bir firma rehberi/dizini olarak tasarlanmadı; burada sadece seçilmiş ve burada yer almak isteyen işletmeler bulunacaktır.

 

Eğer sizde bir İstanbul İşletmesine sahipseniz, İşletme Rehberimize Firmanızın Logosu, adresi, web site adresiniz, mail adresiniz, telefon numaranız, işletme iş tanımınız, işletme iç ve dış fotoğraflarınızla ve bulunduğunuz yerin harita krokisi bağlantısı(Yakında) gibi özelliklerle kayıt yapabilirsiniz.

 

Günlük sadece 10 Kuruş tan daha az bir ücretle işletmenizi ekleyiniz.

Yıllık Kayıt : 35 TL

 

ÜYE İNDİRİMLİ İŞLETMELERİMİZDEN OLUN, İŞLERİNİZ HEP AÇIK OLSUN

Biliyorsunuz, İstanbul'da alışveriş için seçenek çok ve bu yüzden tüketicler yeterince değer göremediklerinden ve hatta aldatıldıklarından bahsederler.

 

Bu yüzden çoğu İstanbul işletmeleri müşterileri olarak, bize değerli olduğumuzu gsöterecek ve bizi aldatmayan ve bize indirim yapan işletmeler arıyoruz. Üstelik bunu yılda bir kez veya bayramlarda değil her zaman yapacak.

 

istanbulusma.com olarak bunu başarmak için yola çıktık ve bu hizmetle "Şehir Fırsatı" mantığını kalıcı kılarak, sürekli İndirimli Üye İşletmelerimiz bölümümüzde yer alarak, firmasınıza yeni müdavim müşteriler edinebilir ve işlerinizi kolayca arttırabilirsiniz.

 

Bu hizmet ile üyelerimiz herhangi bir zamanda her hangi bir hizmet ve ürün satın alma ihtiyaçları olduğunda sitemizdeki Şehir İndirim Fırsatları bölümündeki 'İNDİRİMLİ ÜYE İŞYERLERİMİZ'i sayfamızda sizi görecek ve sizin burada istanbulusma.com üyelerimize belirlemiş olduğunuz indirim oranlarıyla sizden alışveriş yapabilecekler.

 

1 yıllık İndirimli Üye İş Yeri bölümünde bulunma ücreti: 90 TL veya 6 aylık olarak 50 TL dir.

 

Üyelerimize %10 dan başlayarak istediğiniz oranlarda indirim yapabilir ve bunu İndirimli Üye İşyerleri miz sayfasında ve ayrıca İşletme Rehberi sayfamızda belirtebilirsiniz.

 

 

 

ŞEHİR FIRSATLARI İLE İŞLERİNİZ HER ZAMAN RAYINDA

 

İşletmeler için şehir fırsatları çok güzel pazarlama ve satış bir fikriydi ve hala öyleler aslında. Çünkü hala 1000'lerce adet bastırılarak sokaklara dağılan broşürler/insertlerden veya nerede göründüğünü bilinmeyen arama motoru ve sosyal medya reklamları gibi yüksek maliyetli ve dönüşüm oranından memnun olunmayan reklamlara göre; düşük maliyetle direkt ürün ve hizmet satmak için çok güzel bir yöntem.

 

istanbulusma.com Şehir Fırsatı bölümü bu satış kanallarından en ideali çünkü hem şehir rehberi hem işletme rehberi ile Şehir Fırsatını bir araya getiren tek proje ve bu yüzden size ve en kolay imkanları sunuyor.

 

Ürün ve hizmetlerinizi Şehir İndirimi Fırsatları ile buradan kolayca satabilir, reklam ücreti maliyetlerinin çok altında ücretlerle istanbulusma.com'da buradan işletmenize direkt çalışan bir satış kanalı oluşturabilirsiniz.

 

İşletmeniz için yukarıda belirtilen ücretler karşılığında ilgili kategoride ürün ve hizmetlerinizi satışa çıkarabilirsiniz. Hemen şimdi sizde bu hizmetlerden birini satın alıp, bize kampanya oluşturma talebinizi işletme bilgilerinizle beraber Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.'a gönderebilirsiniz.

 

Sitemizin açılışı sebebiyle Ağustos-Eylül-Ekim ayları boyunca aşağıdaki hizmetlere %50 indirim uygulanacaktır 

 

  • 1 Aylık (3 Ürün/Hizmet Fırsat Kampanya Satışı) : 90 TL 
  • 3 Aylık (12 Ürün/Hizmet Fırsat Kampanya Satışı) : 150 TL 
  • 6 Aylık (20 Ürün/Hizmet Fırsat Kampanya Satışı) : 250 TL 

 

  • İşletmeniz için yukarda belirtilen ücretler karşılığında ilgili kategoride ürün ve hizmetlerinizi satışa çıkarabilirsiniz. 

 

Kampanyalarınız sizin belirlediğiniz fiyatlarla ve koşullarla Sepete Ekle veya rezeveryon şeklinde sizin kabul ettiğiniz ödeme şekli ile satışa sunulacaktır ve her satıştan ayrıca %10 komisyon alınacaktır.

 

Hemen şimdi sizde bu hizmetlerden birini satın alıp, bize kampanyanızı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. kullanarak veya ürün/hizmet resimi, indirimli ve indirimsiz fiyatı ve işletme bilgilerinizle beraber gönderiniz.

 İnteraktif

Karıyer & İş ortaklığı